Pełny rozkład odjazdów z D.A. Opole

Tabela odjazdów ważna do 28.06.2015 roku.
Kierunek przez Godziny odjazdu Stanowisko Legenda
Bierdzany,wieś Zawada 06:35 2 E [OPO]
    08:20 2 E [OPO]
    10:50 2 D [OPO]
    13:20 2 E [OPO]
    15:05 2 E [OPO]
    16:40 2 D [OPO]
    19:00 2 D [OPO]
    21:20 2 D [OPO]
Brynica,ul.Młyńska Brynica 07:50 14 S [OPO]
    12:15 14 S [OPO]
    14:20 14 D [OPO]
    15:50 14 D [OPO]
Byczyna ul.Wałowa Zawada 14:15 3 SvV [KLU]
  Bierdzany,skrz.      
Bydgoszcz DW PKS Poznań, Gniezno 21:50 12 7P [PW]
Chmielnicki (Ukraina) Medyka, Tarnopol, Lwów 13:25 12 2P [PW]
Chróścice,Centrum   14:10 7 D [OPO]
Cieszyn da. Racibórz,d.a. 16:50 5 En [T-BU]
  Jastrzębie Śl. 21:50 5 7dn [T-BU]
Czerniowce (Ukraina) Lwów, Iwano-Frankowsk 17:30 10 1,5P [OŚW]
Częstochowa,d.a.   11:45 5 dn [UNI-]
    20:30 5 dn [UNI-]
Częstochowa,d.a. Lubliniec,d.a. 08:30 4 5-1dnV [KŁO]
    09:45 3 D [LUBL]
    11:45 1 D [LUBL]
    13:45 4 D [LUBL]
    15:45 3 D [LUBL]
    16:55 1 bP [CZĘ]
Dąbrówka.Łubn.,sklep Kępa 06:15 9 S [OPO]
  Biadacz 06:35 9 D [OPO]
    08:40 9 E [OPO]
    10:20 9 S [OPO]
    12:20 9 S [OPO]
    13:30 9 D [OPO]
    14:40 9 S6 [OPO]
    15:25 9 D [OPO]
    16:25 9 D [OPO]
    18:30 9 D [OPO]
    20:15 1 S [OPO]
Dębiniec,skrz. Murów 13:45 14 S [OPO]
    14:30 14 S [OPO]
    15:40 14 D [OPO]
Dobrodzień-Solna Ozimek,d.a. 15:05 1 D [OPO]
  Myslina-46-1302-02 16:50 1 S [OPO]
Głubczyce,d.a. Krapkowice,d.a. 10:15 1 dw [GŁUB]
  Kietlice 13:30 2 Ef [GŁUB]
    15:00 1 6 [GŁUB]
    15:30 1 Dmu [GŁUB]
Głubczyce,d.a. Krapkowice,d.a. 06:45 1 Dmu [GŁUB]
  Lisięcice 08:00 1 E [GŁUB]
    09:10 2 Ef [GŁUB]
    11:20 1 Dmu [GŁUB]
    12:20 2 d [GŁUB]
    16:20 1 d [GŁUB]
    18:35 1 dn [GŁUB]
    20:20 1 dn [GŁUB]
    21:15 2 +dn [GŁUB]
Głuchołazy, p.dw. Dębina 11:30 10 Dym [PRU]
  Krobusz 15:20 10 d [PRU]
Głuchołazy, p.dw. Dębina 06:35 10 Dym [PRU]
  ,d.a. 08:40 10 Dym [PRU]
    10:00 10 d [PRU]
    17:10 10 dn [PRU]
Głuchołazy, p.dw. Górka Prudnicka 18:40 10 dn [PRU]
  Prudnik,d.a.      
Grodków ul.Warszawska Dąbrowa-46-0947-01 15:50 15 S [OPO]
  Niemodlin,d.a.      
Grodziec-46-1238-02 Ozimek,d.a. 06:20 3 D [OPO]
    07:00 3 D67 [OPO]
    09:05 3 D67 [OPO]
    10:10 3 D [OPO]
    11:00 3 67 [OPO]
    12:00 3 D [OPO]
    13:00 3 S [OPO]
    13:10 3 67 [OPO]
    14:10 3 D [OPO]
    15:00 3 67 [OPO]
    15:35 3 D [OPO]
    16:20 3 D [OPO]
    17:00 3 67 [OPO]
    17:40 3 Dm [OPO]
    18:35 3 Dm [OPO]
    19:00 3 67 [OPO]
    19:30 3 S [OPO]
    20:30 3 Dm [OPO]
    20:50 3 6 [OPO]
    21:40 3 Dm [OPO]
    22:30 3 Dm [OPO]
Hrubieszów,da. Kielce,dw.aut. 20:15 5 dnŁ.. [WRO]
  Zamość,da      
Hrubieszów,da. Ostrowiec Świętokrzyski,da. 23:00 5 bnP.. [WRO]
  Lublin,da      
Jaśkowice   06:15 11 D [OPO]
    08:15 11 E [OPO]
    09:50 11 S [OPO]
    11:45 11 D [OPO]
    13:20 11 S6 [OPO]
    14:30 11 S [OPO]
    15:10 11 E [OPO]
    16:30 11 D [OPO]
    18:30 11 D [OPO]
    20:15 2 D [OPO]
Jelenia Góra,da. Wrocław, da 17:45 9 dmP [J.GÓ]
Jelenia Góra,da. Wrocław, da 02:20 2 Pan [PRZE]
  Kamienna Góra,da.      
Jełowa,centr, Zawada 06:10 2 D [OPO]
    07:50 2 D [OPO]
    11:45 2 S [OPO]
    14:10 2 D [OPO]
    15:50 2 D [OPO]
    18:00 2 S [OPO]
    20:15 2 S [OPO]
Kamień Śląski Tarnów Opolski 07:30 12 Dvm [STRZ]
    07:45 12 CHdn [STRZ]
    09:00 12 CHdn [STRZ]
    09:30 12 Dvm [STRZ]
    12:10 12 Dvm [STRZ]
    12:40 12 CHdn [STRZ]
    13:50 12 Dvm [STRZ]
    14:25 12 CHdn [STRZ]
    15:15 12 Dvm [STRZ]
    15:35 12 CHdn [STRZ]
    16:45 12 Dvm [STRZ]
    17:00 12 CHdn [STRZ]
    18:10 12 Dvm [STRZ]
Karłowice,ryn. Chróścice,Centrum 08:00 7 D [OPO]
    13:20 7 D [OPO]
    17:10 7 S [OPO]
Karłowice,ryn. Chróścice,Centrum 07:30 6 6 [OPO]
  Lubienia 14:20 6 6 [OPO]
    16:10 6 S [OPO]
    19:20 6 D [OPO]
Katowice.da. ul. P.Skargi Gliwice,da. 05:50 10 L357 [GRYF]
Kępno,d.a. Namysłów,d.a. 08:00 7 Dn [NAM]
Kietrz,rynek Krapkowice,d.a. 14:10 1 Dmu [GŁUB]
  Lisięcice      
K-Koźle,d.a. Krapkowice,d.a. 11:15 9 DmV [KKOŹ]
  Brożec      
Kluczbork,d.a. Bierdzany,skrz. 07:20 2 Sv [KLU]
  Tuły      
Kluczbork,d.a. Dąbrówka Dolna 15:20 4 Sv [KLU]
  Wołczyn dk      
Kluczbork,d.a. Zawada 09:20 2 Dvg [KLU]
    10:10 2 dx [KLU]
    11:00 2 DgvV [KLU]
    12:00 2 Ex [KLU]
    12:30 2 DgvV [KLU]
    13:50 2 Ex [KLU]
    15:15 4 dx [KLU]
    15:15 5 SvV [KLU]
    15:55 4 Dvg [KLU]
    16:50 4 SvV [KLU]
    17:10 4 dx [KLU]
    18:10 2 Dvm [KLU]
    19:10 2 Dvm [KLU]
    21:00 2 dxmS [KLU]
Kłodzko,d.a. Nysa d.a. 09:10 1 bP [CZĘ]
    17:00 3 5-1dnV [KŁO]
Kołobrzeg ul.Dworcowa Poznań,da. 21:45 10 L357 [GRYF]
  Gryfice,da. ul. Kościuszki      
Krapk,os.1000-l Kąty Op,skrz. 06:00 15 D [OPO]
    07:05 15 67 [OPO]
    07:45 15 S [OPO]
    08:35 15 7 [OPO]
    10:00 15 D [OPO]
    11:00 15 E [OPO]
    12:00 15 D [OPO]
    15:20 15 S [OPO]
Krapk,os.1000-l Kąty Op,skrz. 07:00 15 D [OPO]
  Kąty Op.,wieś 08:30 15 D [OPO]
    13:10 15 D [OPO]
    13:45 15 S [OPO]
    14:30 1 E [OPO]
    15:20 15 D67 [OPO]
    16:15 15 D [OPO]
    17:20 15 D [OPO]
    18:15 15 D [OPO]
    19:00 15 E [OPO]
    20:10 1 D [OPO]
    21:15 15 D [OPO]
    22:20 15 D [OPO]
Krapk,os.1000-l Rogów Op. 06:50 11 D [OPO]
    07:45 7 E [OPO]
    10:00 7 S [OPO]
    11:30 9 D [OPO]
    13:00 7 S [OPO]
    14:20 9 D [OPO]
    15:30 11 E [OPO]
    16:10 7 D [OPO]
    16:30 7 6 [OPO]
    17:20 11 D [OPO]
    18:20 11 S6 [OPO]
    19:20 11 D [OPO]
Kraków   08:20 12 Ex. [PBUS]
    10:05 12 Ex. [PBUS]
    12:05 12 Ex. [PBUS]
    14:05 12 Ex. [PBUS]
    16:05 12 Ex. [PBUS]
    20:20 12 Ex. [PBUS]
Kudowa Zdrój,ul 1 Maja Kłodzko,d.a. 15:20 3 PZ [KŁO]
  Polanica Zdrój,ul. 1 Kłodzka      
Lądek Zdrój Nysa d.a. 03:05 1 anP [KŁO]
  Kłodzko,d.a.      
Lipowa Dąbrowa,d.k. 12:10 11 S [OPO]
Lubienia Chróścice,Centrum 13:10 6 S [OPO]
    15:25 6 S [OPO]
Lubliniec,d.a. Ozimek,d.a. 18:45 3 7m [LUBL]
  Dobrodzień-Solna      
Łódź.da.Łódz Kaliska Olesno,d.a. 15:10 3 bP [ŁÓDŹ]
  Wieluń,Dw PKS/Staszica 49      
Mąkoszyce Chróścice,Centrum 15:40 0 D [OPO]
  Karłowice,ryn. 15:40 6 S [OPO]
    18:30 0 Dm [OPO]
    18:30 6 D [OPO]
Mąkoszyce Chróścice,Centrum 11:00 6 D [OPO]
  Lubienia 14:20 6 S [OPO]
    15:40 6 H [OPO]
Mikolin Narok 08:10 9 H [OPO]
    14:30 8 S [OPO]
    15:50 8 D [OPO]
    18:15 8 D [OPO]
Młodnik Grabczok,skrz. 16:30 14 S [OPO]
Namysłów,d.a. Kup,Centrum 06:30 7 D [NAM]
  Świerczów 08:00 6 ŚWŚ [NAM]
    09:00 6 S [NAM]
    09:50 6 Dne [NAM]
    10:30 6 ŚWŚ [NAM]
    11:20 6 Dn [NAM]
    13:20 6 J- [NAM]
    14:30 6 bn [NAM]
    15:30 6 Dn [NAM]
    16:30 6 ŚWŚn [NAM]
    18:30 6 bn [NAM]
    20:30 6 D7Śn [NAM]
    22:20 6 Dn [NAM]
Namysłów,d.a. Pokój,rondo 17:30 6 Dn [NAM]
  Domaszowice,os.      
Narok Żelazna I 06:25 4 H [OPO]
Niemodlin,d.a. Chróścina Op.centrum 07:30 15 D [OPO]
    14:30 15 D [OPO]
    15:30 15 D [OPO]
    18:25 15 E [OPO]
    20:35 15 D [OPO]
Niemodlin,d.a. Dąbrowa 05:55 15 D [OPO]
    06:10 15 6 [OPO]
    08:00 15 E [OPO]
    11:30 15 D [OPO]
    12:00 15 D [OPO]
    13:20 15 E [OPO]
    16:20 15 E [OPO]
    19:10 15 D [OPO]
    21:30 15 E [OPO]
Nysa ul.Zwyciestwa I Dąbrowa 06:15 15 D [OPO]
  Sidzina 08:15 15 D [OPO]
    10:10 15 D [OPO]
    13:00 15 E7 [OPO]
    14:20 15 D [OPO]
    15:10 15 E7m [OPO]
    16:50 15 Dm [OPO]
    21:00 15 Dm [OPO]
Olesno,d.a.   09:35 2 D [OLBJ]
    11:40 2 D [OLBJ]
Olesno,d.a. Bierdzany,skrz. 11:30 4 Sv [KLU]
    13:30 6 D [LUBL]
    14:30 3 Sv [KLU]
    16:10 4 Sv [KLU]
Olesno,d.a. Dobrodzień-Solna 13:40 2 D [OLBJ]
Opole,Dambonia-pętla   07:34 15 S [OPO]
Pajęczno,da. PKS/1Maja Olesno,d.a. 17:15 4 Ł*dn [CZĘ]
Pokój,rondo Dobrzeń Wielki,UG 05:40 6 S [OPO]
  Kup,Centrum 07:40 6 E [OPO]
    09:40 6 S [OPO]
    13:10 6 E [OPO]
    15:20 6 E [OPO]
    17:20 6 E [OPO]
    20:00 6 E [OPO]
Popielów Chróścice,Centrum 09:30 7 D [OPO]
    21:40 7 D [OPO]
Praszka   14:50 3 Dd [LUBL]
    19:25 3 +df [LUBL]
Praszka Zawada 06:30 2 SvV [KLU]
  Kluczbork,d.a.      
Prószków,rynek   07:15 11 S [OPO]
Prudnik,d.a. Dębina 14:10 10 Dym [PRU]
    16:10 10 Dym [PRU]
Prudnik,d.a. Górka Prudnicka 07:50 10 d [PRU]
    10:40 10 Sy [PRU]
    12:00 10 d [PRU]
    14:25 10 Dym [PRU]
    20:40 10 dn [PRU]
Prudnik,d.a. Łącznik,skrz. 13:00 10 d [PRU]
  Grabina      
Prudnik,d.a. Moszna 09:20 10 Dym [PRU]
    15:25 10 Dym [PRU]
Przemyśl,da.   03:30 4 bnP [Z.GÓ]
    17:00 5 bmP [ALBA]
Przemyśl,da. Kraków RDA 22:50 2 Pan [PRZE]
  Rzeszów.da      
Racibórz,d.a. Mechnica 12:10 3 Dmv/ [KKOŹ]
  K-Koźle,d.a.      
Skorogoszcz Karczów-94-1713-01 07:50 4 E [OPO]
    10:30 4 E [OPO]
    14:30 4 E [OPO]
    15:30 4 E [OPO]
    16:25 4 D [OPO]
    18:40 4 E [OPO]
    20:15 4 D [OPO]
Skorogoszcz Narok 12:10 9 D [OPO]
    13:20 8 S [OPO]
Stare Budkowice Brynica 18:30 14 S [OPO]
Stare Budkowice Grabczok,wieś 07:20 14 D [OPO]
  Murów      
Stare Budkowice Murów 11:30 14 D [OPO]
    14:15 14 6 [OPO]
Staszów Da Częstochowa,d.a. 08:50 4 d16P [STA]
    14:20 5 5dP [STA]
Strzelce Opolskie,da. Walidrogi 07:00 10 Dvm [STRZ]
  Nakło,bar 08:00 12 dn [STRZ]
    09:40 10 dn [STRZ]
    11:00 10 Dvm [STRZ]
    13:00 10 Dvm [STRZ]
    14:30 10 dn [STRZ]
    15:20 10 Dvm [STRZ]
    16:15 10 Dvm [STRZ]
    17:00 10 Cdn [STRZ]
    17:15 10 Dvm [STRZ]
    18:20 10 Dvm [STRZ]
Uszyce Zawada 13:00 2 Dvg [KLU]
  Kluczbork,d.a.      
Warszawa,d.a./d.k.Zach. Częstochowa,d.a. 23:35 1 anP [KŁO]
Warszawa,parking PKiN   05:40 11 [RIVI]
Wawelno   06:35 15 D [OPO]
    08:00 15 E [OPO]
    10:20 15 D [OPO]
    11:50 15 E [OPO]
    13:20 15 D [OPO]
    15:30 15 E [OPO]
    17:20 15 D [OPO]
    18:45 15 E [OPO]
    20:10 15 D [OPO]
Wieluń,Dw PKS/Staszica 49 Kluczbork,d.a. 08:15 8 dnY [OPO]
    14:40 8 dnY [OPO]
Wieluń,Dw PKS/Staszica 49 Szumirad 20:30 2 7bV [WIEL]
  Olesno,d.a.      
Wieluń,Dw PKS/Staszica 49 Zawada 13:30 7 1,5mz [WIEL]
  Kluczbork,d.a.      
Wołczyn dk Dąbrówka Dolna 14:10 6 Sv [KLU]
Wołczyn dk Kup,Centrum 12:20 14 Sv [KLU]
  Radomierowice      
Wołczyn/rynek Grabczok,skrz. 11:45 14 S [OPO]
    13:15 14 D [OPO]
    15:20 14 D [OPO]
Wrocław, da   01:05 12 Ex. [PBUS]
    03:20 10 1,5P [OŚW]
    03:40 5 dnŁ.. [WRO]
    05:55 5 bnP.. [WRO]
    07:45 5 dn [UNI-]
    11:30 12 Ex. [PBUS]
    13:05 5 bmP [ALBA]
    16:30 5 dn [UNI-]
    17:45 12 Ex. [PBUS]
    19:03 4 dn57 [STA]
Wrocław, da Brzeg, Da 11:30 5 [T-BU]
    17:30 5 7dn [T-BU]
Wrocław, da   09:10 12 Ex. [PBUS]
    13:15 12 Ex. [PBUS]
    15:15 12 Ex. [PBUS]
    19:15 12 Ex. [PBUS]
    21:15 12 Ex. [PBUS]
Zakopane,da.   01:00 12 Ex. [PBUS]
    13:05 12 Ex. [PBUS]
    18:05 12 Ex. [PBUS]
Zakopane,da. Katowice.da. ul. P.Skargi 09:15 6 dnP [Z.GÓ]
  Kraków RDA      
Zakopane,da. Kraków RDA 14:20 7 J*RmP [J.GÓ]
Zakopane,da. Wadowice,DA 09:45 4 PK* [KŁO]
Zielona Góra,D.A   05:45 6 bnP [Z.GÓ]
Zielona Góra,D.A Wrocław, da 18:00 6 dnP [Z.GÓ]
  Środa Śląska,D.A      
 
Legenda Opis
[ALBA] - kurs firmy ALBATROS Sp.z o.o., ul. Ofiar Katynia 26, 37-300 Przemyśl
[CZĘ] - kurs firmy PKS Częstochowa S.A., Częstochowa
[GŁUB] - kurs firmy PPKS Głubczyce, Głubczyce. Tel. 077 4853071
[GRYF] - kurs firmy Przedsiębiorstwo PKS Gryfice Sp. z o.o., Gryfice
[J.GÓ] - kurs firmy PKS "Tour" Sp. z o.o. Jelenia Góra, Jelenia Góra. Tel. 075 7647471
[KKOŹ] - kurs firmy Arriva Sp. z o.o. w Toruniu, ul.Dąbrowskiego 8/24, 87-100 Toruń
[KLU] - kurs firmy PKS w Kluczborku Sp. z o.o., Kluczbork. Tel. 077 4181832
[KŁO] - kurs firmy PPKS Kłodzko, Kłodzko
[LUBL] - kurs firmy PPKS Lubliniec, Lubliniec. Tel. 0345 62666
[ŁÓDŹ] - kurs firmy PKS w Łodzi Sp. z o.o., Łódź. Tel. 042 6781411
[NAM] - kurs firmy PPKS Namysłów, Namysłów
[OLBJ] - kurs firmy Usługi Transportowe Beata Aleksandra Jeziorowska Olesno, Olesno ul.Kluczborska 30, 46-300 Olesno
[OPO] - kurs firmy Opolskie PKS S.A., ul. Rodziewiczówny 1, 45-348 Opole. Tel. 77 4544650
[OŚW] - kurs firmy PKS Ostrowiec Świętokrzyski naprzemiennie z przewoźnikiem ukraińskim Tel. 41 247 97 87
[PBUS] - kurs firmy Polski Bus, Tel. 703 502 504 (zakup biletów jedynie przez Internet)
[PRU] - kurs firmy Arriva Sp.z o.o. w Toruniu, ul. Dąbrowskiego 8/24, 87-100 Toruń. Tel. 4365248
[PRZE] - kurs firmy PKS Przemyśl Sp. z o.o., Przemyśl. Tel. 016 6788081
[PW] - kurs firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tel. 52 347 87 00
[RIVI] - kurs firmy riviera Biuro Podróży i Przewozów, Opole ul.waryńskiego 2, 45-047 Opole
[STA] - kurs firmy PKS w Staszowie Sp. z o.o., Staszów. Tel. 015 8642665
[STRZ] - kurs firmy PPKS Strzelce Opolskie, Strzelce Opolskie
[T-BU] - kurs firmy Firma Przewozowa "Trans - Bus", Ustroń
[UNI-] - kurs firmy P.P.H.U."UNI-METAL", Koniecpol
[WIEL] - kurs firmy PKS Wieluń Sp. z o.o., Wieluń. Tel. 043 8433141
[WRO] - kurs firmy "POLBUS-PKS" Sp. z o.o. Wrocław, Wrocław
[Z.GÓ] - kurs firmy PKS Zielona Góra Sp. z o.o., Zielona Góra
.. - kursuje co drugi dzień przemiennie z Polbusi PKS Hrubieszów
+ - kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
1 - kursuje w poniedziałki
1,5 - kursuje w piątki poniedziałki robocze
3 - kursuje w środy
5 - kursuje w piątki
5-1 - kursuje od piątku do poniedziałku
6 - kursuje w soboty
7 - kursuje w niedziele
a - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
b - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
C - kursuje w soboty, niedziele i święta
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
e - nie kursuje w okresie ferii letnich
Ex. - kurs ekspresowy ,realizowany codziennie
f - nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
g - nie kursuje w dniu 24 i 31.XII
H - kursuje w dni robocze w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
J- - nie kursuje w niedziele i swięta
J* - nie kursuje w Wl. Sobotę oraz w dniach 23-25XII;31XII
K* - NIE K.24-26,31XII,1 I,Wl Pią,Wl.Sob,Niedz i Pon Wielkanocny
L - kursuje w okresie ferii letnich
Ł - nie kursuje 2 I
Ł* - kursuje w piątki i niedziele-nie kursuje od 01 VII do 30 IX
m - nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
P - kurs pospieszny
R - nie kursuje w I Dzień Świąt Wl.i 30 XII
S - kursuje w dni nauki szkolnej
Ś - nie kurs. w swięta
u - nie kursuje 2 V i w piątek po dniu Bożego Ciała oraz dni robocze między dniami wolnymi
V - kurs przyspieszony
v - nie kursuje 2 V i w piątek po Bożym Ciele
v/ - nie k.2.V i w piątek po Bożym Ciele oraz dzień roboczy pomiędzy dniami wolnymi
w - nie kursuje w dzień Bożego Ciała
- kursuje 1- go listopada
x - nie kursuje w Wielką Sobotę ,Boże Ciało,6 I, 1,3V, 15 VIII i 11XI 1V 15VIII
y - nie k.02.XI 2.V i w pia.po Bożym Ciele
Y - nie kursuje 1 listopada
Z - nie kurs.od 25-27,-1-2 I ,w W.Sob,Niedzi i Pon Wielkanocny oraz środę
z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała 2V i 16VIII

12:00 - kursy przyspieszone

12:00 - kursy pospieszne

Opłata za przejazd na terenie miasta Opola i Krapkowic autobusami OPKS S.A. wynosi 2,00 zł.

 

asdf