Aktualności

7 Grudnia, 2016 - 12:00

W tym roku pracownicy OPKS SA dołączyli do akcji „Szlachetna Paczka”. Szykujemy prezenty dla dwóch rodzin, jednej z powiatu prudnickiego i drugiej z namysłowskiego. Do SZLACHETNEJ PACZKI włączane są rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej z niezależnych od siebie przyczyn. Wolontariusze docierają do prawdziwej biedy – tej ukrytej, a nie tej, która krzyczy i żąda pomocy...

30 Listopada, 2016 - 12:00

Kurs ADR

Przewóz materiałów niebezpiecznych

Dotyczy kierowców zamierzających lub przewożących towary niebezpieczne w transporcie drogowym, takie jak: materiały zapalne, żrące, wybuchowe czy też promieniotwórcze.

18 Listopada, 2016 - 17:00

Dziś do naszej zajezdni przyszła grupa małych pasażerów z pobliskiego żłobka. Oglądali autobusy i rozsiadały się w za dużych fotelach kierowcy. Na koniec cała grupa odjechała autobusem w drogę powrotną, machając przez szybę do kierowców na placu :)

31 Października, 2016 - 10:43

Opolski PKS ogłasza konkurs świąteczny! Aby wziąć udział w konkursie wystarczy kupić jeden bilet miesięczny na dowolnej trasie na listopad lub grudzień 2016 roku oraz przesłać na adres mailowy konkurs@pks.opole.pl "najzabawniejsze życzenia świąteczne dla podróżnych" wraz ze swoimi danymi oraz podaniem trasy, na której posiadasz bilet miesięczny. Rozstrzygnięcie konkursu: 19. grudnia 2016r. Wsród nagród m.in.:

- telefon Samsung Galaxy Xcover 3,
- tablet Lenovo Yoga tab 3 10",
- zestawy firmowych gadżetów firmy Sindbad.

14 Października, 2016 - 07:45

W dniu 11 października br. blisko 1000 studentów rozpoczęło naukę na Wydziale Ekonomicznym Wyższej Szkoły Bankowej w Opolu. Podczas uroczystości w której uczestniczyły władze wojewódzkie oraz miejskie, Opolskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej SA zostało nagrodzone tytułem Biznesowego Partnera Roku 2016 w konkursie organizowanym przez Biuro Karier WSB. Tytuł ten jest zwieńczeniem współpracy pomiędzy Spółką a Szkołą w zakresie prowadzenia praktyk oraz staży studenckich.

Strony